• open panel

Modlitwa Psalmisty

 

„O jedno prosiłem Pana, o to zabiegam: Abym mógł mieszkać w domu Pana przez wszystkie dni życia mego, by oglądać piękno Pana i by odwiedzać świątynię jego” (Psalm 27:4).

 

Ta Komnata spokojnie i godnie zawsze na nas czeka To święte miejsce schronienia – Ten Odpoczynek w Ramionach najdelikatniejszych objęć,

To słodkie przywitanie.

O Domu Boży, radości mego Ojca,

O rozdarta Zasłono, poprzez którą wchodzę!

Tutaj moja dusza może zapomnieć o grobie, o płaczu,

O znużeniu i grzechu.

O Komnato, wszystkie twe agatowe okna

są otwarte

W kierunku promieniującego wschodu – O święta Świątynio, gdzie święci śpiewają Gdzie Jezus jest Kapłanem Oświetlony wieczną chwałą,

 

Ukojony pokojem Bożego wiecznego Teraz, Ty, Boże jesteś mym Odpocznieniem  “— mym Schronieniem i mą Wieża – Ty jesteś moim Domem.     T.S.M.

 

 

 

2 odpowiedzi do “Modlitwa Psalmisty”

  1. I do agree with all the ideas you have presented in your post. They are really convincing and will definitely work. Still, the posts are very short for newbies. Could you please extend them a little from next time? Thanks for the post.

     
  2. Strasznie trudno w tej neaszj codziennej rzeczywistości odnaleźć ciszę.Jednak kiedy już się nam to udaje to bez wątpienia wtedy nasza modlitwa jest tak niesamowita, że chcemy w niej trwać i trwać I tego Tobie, sobie i wszystkim innym życzę!

     

Zostaw komentarz

© 2012 Walim.org
Support: webbart.eu